Chcesz wiedzieć więcej? To bardzo dobrze! Mamy nadzieję, że zamieszczone wpisy zainspirują
Cię, pomogą Ci poszerzyć wiedzę i utwierdzą Cię w przekonaniu, że znamy się na tym co robimy.

Będziemy także umieszczali wpisy firm, które z nami współpracują np. dostawców. Dzięki temu możliwe będzie przedstawienie pełniejszego obrazu kwestii, która tutaj jest szczególnie ważna: marek własnych produktów perfumeryjnych.

Zastosowanie kolorów w kosmetykach

Kolory to podstawa w komunikacji marketingowej. To także podstawa w określaniu designu produktu. Przeczytaj o tym jak się barwi kosmetyki i śmiało wykorzystuj tę wiedzę przy opracowywaniu swoich perfum.


23-11-2017
14:47
Mikołaj Buczyński

Drewniane nasadki do perfum – cena, ilości, personalizacja

Drewno to materiał luksusowy, wyjątkowy, ekologiczny... i umożliwiający wiele opcji personalizacji produktu. Jak to wygląda pod względem cen i minimum zamówieniowych? Omawiany w kontekście nasadek perfumeryjnych.


07-11-2017
11:44
Mikołaj Buczyński

Perfumy private label – fakty i mity

Wiedzę warto zdobywać. To fakt. Ale należy ją weryfikować i sprawdzić, czy to, w co wierzymy nie jest, popularnym mitem. Idąc dalej tym tropem - przedstawiamy zbiór najczęstszych faktów i mitów w przypadku perfum private label.


27-07-2017
15:53
Mikołaj Buczyński

Marketing sieciowy MLM a private label

Marketing sieciowy często opiera się na perfumach. Można sobie zadać pytanie - czy rynek przyjmie kolejne propozycje? Wpis o nowej marce na rynku oraz o możliwościach branży.


11-07-2017
15:07
Mikołaj Buczyński