Czym jest AromaPartners?

AROMA

Pomagamy tworzyć innym firmom i markom produkty perfumeryjne – między innymi perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, wody po goleniu, mgiełki zapachowe. Czyli wspieramy Klientów przy produkcji marek własnych (private label). Możemy nazwać to produkcją kontraktową. Posiadamy zakład produkcyjny, know-how i rosnące portfolio klientów. W zakładzie produkcyjnym w Żółwinie wdrożyliśmy system Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) według normy PN EN 22716:2009 w poszczególnych zakresach. Zobacz dokument potwierdzający: tutaj. Współpracujemy z rzetelnymi firmami przeprowadzającymi dla naszych klientów badania i opracowującymi tzw. Raporty Bezpieczeństwa.

PARTNERS

Jesteśmy partnerami. Każdy projekt jest dla nas czymś ekscytującym – w końcu Klient decyduje się nam zaufać. Przeanalizował ofertę i wybrał nas – to wiele znaczy. Dlatego angażujemy się w projekt. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile i dokładamy staranności, aby Klient miał w nas oparcie na każdym etapie współpracy. To podejście jest naszym zdaniem profesjonalne, opłacalne i etyczne. Jest ono jedynym właściwym.

 

Jesteśmy partnerami i angażujemy się w projekty.
To podejście jest jedynym właściwym.

 

AromaPartners to część firmy City Cosmetics sp. z o. o –  producenta perfum.

 

AromaPartners to marka usług świadczonym w obszarze produkcji marek własnych (private label) na zlecenie Klientów.

Specjalizujemy się w produktach perfumeryjnych, do których zaliczyć możemy między innymi perfumy, wody toaletowe czy mgiełki zapachowe. Niedawno do asortymenty wdrożyliśmy również dyfuzory zapachowe perfumy samochodowe.

 

Dobra jakość usług, profesjonalny zakład produkcyjny? Wdrożony system Dobrej Praktyki Produkcyjnej? Oczywiście. Bez tego nie moglibyśmy produkować. Zależy nam, aby do tego dodać jeden, niezwykle ważny, czynnik jakim jest:

partnerstwo.

W zakładzie produkcyjnym w Żółwinie wdrożyliśmy system Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)

według normy PN EN 22716:2009 w poszczególnych zakresach.
Zobacz dokument potwierdzający: tutaj

O City Cosmetics

 

City Cosmetics sp. z o. o. to polski producent perfum. Bazuje na przedsiębiorstwie CTP sp. z o. o. powstałym w roku 1994, więc doświadczenie i know-how zostały przetestowane w realiach biznesowych.

 

City Cosmetics opiera się na dwóch filarach działalności: produkcji kosmetyków sygnowanych własnymi markami oraz produkcji kontraktowej dla innych firm i marek (private label).

 

City Cosmetics sprzedaje wody toaletowe sygnowane markami Homme Collection i Classic Collection oraz żele pod prysznic sygnowane marką VitaeSPA.

 

Drugi filar działalności firmy związany jest bezpośrednio z produkcją marek własnych – to właśnie AromaPartners.

 

Firma produkuje kosmetyki w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w Żółwinie niedaleko Warszawy. Wdrożyła system Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Misją City Cosmetics jest znalezienie złotego środka między wysoką jakością produktów a ich przystępną ceną.

 

City Cosmetics jest laureatem Diamentów Forbes 2022.

 

AromaPartners jest częścią City Cosmetics.
Misją City Cosmetics jest:

znalezienie złotego środka między wysoką jakością produktów a ich przystępną ceną.

Więcej o firmie City Cosmetics przeczytasz na stronie: www.city-cosmetics.pl