AromaPartners w roli eksperta – wywiad

11-01-2018
10:41
Mikołaj Buczyński

Na blogu firmy Politech, która jest jednym z ważniejszych polskich dostawców nasadek perfumeryjnych, ukazał się wywiad, gdzie występujemy w roli eksperta.W wywiadzie opowiadamy jak wygląda współpraca z klientami oraz o trendach w perfumerii.

 

Naszym Klientom dostarczamy aktualną wiedzę i doradzamy nie tylko przez pryzmat produkcji, ale i marketingu. Pamiętając, że Klienci, zlecając nam produkcję, obdarzają nas dużym zaufaniem, stale dbamy o to, aby być na bieżąco. Jednocześnie doświadczenie, jakim możemy się pochwalić (ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy w branży perfumeryjnej) pozwala nam na występowanie w roli ekspertów.

 

Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez tak ważną w branży kosmetycznej firmę, jaką z pewnością jest Politech. Cieszymy się również, że doświadczenie jakim się dzielimy trafia do coraz liczniejszego grona czytelników.

 

Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu dostępnego pod linkiem: O produkcji perfum i projektowaniu opakowań kosmetycznych rozmawiamy z Mikołajem Buczyńskim

 

A jeżeli macie jakiekolwiek pytania w kontekście wywiadu (i nie tylko) – zachęcamy do kontaktu.