Darmowa usługa copywriterska przy produkcji perfum

13-07-2022
14:07
Mikołaj Buczyński

Klienci coraz częściej proszą nas o napisanie kilka słów o zapachu – do katalogu czy na stronę internetową. Oczywiście to robimy, lubimy pomagać naszym Klientom. Lubimy też działać z pewnym rozmachem więc… czas wprowadzić usługę copywriterską jako standard.

 

Kiedy wejdziemy na stronę internetową drogerii, prawie każde perfumy mają ciekawy opis. Znajdziemy w nim charakterystykę zapachu, informacje o użytych nutach głowy, serca i bazy oraz historię stojącą za zapachem. Taki opis inspiruje i zachęca do zapoznania się z perfumami.

 

Rozumiemy, że nie każdy ma czas niezbędny do napisania odpowiedniego opisu lub też nie chce angażować zasobów i opłacać copywritera. Jednocześnie, jak wiedzą nasi Klienci, współpraca z nami nie kończy się na dostarczeniu perfum gotowych do sprzedaży. Cały czas jesteśmy dostępni i chętnie pomagamy, aby produkt osiągnął sukces (czy to wizerunkowy czy sprzedażowy). Opis perfum jest doskonałym narzędziem ułatwiającym odniesienie sukcesu zapachu – więc i tym się chętnie zajmujemy.

 

Usługa copywriterska w ramach współpracy

 

Co ważne, nie pobieramy żadnych opłat za tekst. Jeżeli Klient zleca nam produkcję private label  – robimy to w ramach współpracy.

 

Opisy mogą być krótsze jak i dłuższe, techniczne lub „poetyckie”. Opisy, które dostarczamy mogą być używane w komunikacji marketingowej, umieszczane na stronie internetowej, w katalogach a nawet na opakowaniu perfum.

 

PS. Jeżeli niniejszy post miałby być traktowany ofertowo – powiedzmy że w ramach współpracy jest jeden tekst do 1000 znaków na jeden zapach.