Perfumy samochodowe – rynek cały czas rośnie

12-07-2022
12:56
Mikołaj Buczyński

Ostatnio wspominałem, że perfumy samochodowe to nowy trend. Dzisiaj muszę temat zaktualizować – to prawdziwy hit.

 

Minęło kilka lat odkąd dostaliśmy (jako AromaPartners) pierwsze zapytanie o perfumy do aut. Temat był zainspirowany amerykańskim rynkiem, gdzie perfumy samochodowe były już popularne.

 

Pierwsze pojawiające się na polskim rynku projekty bardzo dobrze się sprzedawały, ale wciąż pozostawały nowością, czymś niestandardowym. Rynek perfum samochodowych jednak cały czas dojrzewał, zresztą wraz z rynkiem auto detailingu. Dzisiaj można zaobserwować swojego rodzaju boom na tę kategorię produktów, jednak, co ważne, rynek wciąż nie jest nasycony i jest na nim miejsce na nowe marki.

 

Producent perfum samochodowych

 

Jak wiele razy pisałem, zaletą produkcji private label jest to, że nawet jeżeli nie masz swojej fabryki – możesz stworzyć własny produkt. Współpracując z odpowiednią firmą możesz zaprojektować produkt od początku do końca i finalnie sprzedawać go pod swoim brandem.

 

Od wielu lat działamy jako producent perfum pod marką własną. Ostatnio poszerzyliśmy ofertę między innymi o zapachy samochodowe. Jeżeli czujesz, że rynek zapachów do aut jest czymś, co chcesz eksplorować (lub wręcz go budować) – odezwij się do nas. My również fascynujemy się tym tematem. Możesz liczyć na ekspercie wsparcie na najwyższym poziomie.

 

PS. Negocjujemy z dostawcami i koordynujemy cały łańcuch dostaw. Dostarczamy Ci również pełną dokumentację, która jest niezbędna do sprzedaży. Nie musi być o nas żadnej informacji na opakowaniu. Produkt jest w pełni Twój, sygnowany Twoim brandem.