Perfumy do domu – dyfuzory i mgiełki

01-12-2020
11:49
Mikołaj Buczyński

Perfumy pod marką własną to fundament naszej pracy. Jednocześnie obserwujemy trendy i nowe rynki. Tym samym w AromaPartners wchodzimy w nową niszę zapachów do domu.

 

Człowiek od zawsze lubił otaczać się zapachami. Zmysł węchu jest bardzo ważny i często wpływa również na podświadomość. Zarówno w biznesie jak i w prywatnym życiu używamy perfum, aby aktywnie tworzyć swój wizerunek.

 

Jeżeli chodzi o zapachy do domu – te były używane już w czasach antycznych w formie kadzideł. W czasach współczesnych mamy do wyboru wiele innych form aromatyzowania wnętrza – wspomniane kadzidła, pachnące świece, olejki zapachowe (do odparowywania w kominkach) i w końcu perfumy.

 

Dwojaka forma perfum do wnętrz

 

Pierwszą formą są dyfuzory zapachowe zwane równie z języka angielskiego reed diffuserami. Na półce (lub w innymi miejscu) stawia się flakon z rattanowymi patyczkami i po niedługim czasie aromat roztacza się po całym domu. Zapach ulatnia się zarówno przez otwór w butelce, jak i poprzez patyczki, które nasiąkają zapachem.

Dyfuzory pełnią również funkcję ozdobną. Piękne butelki, najczęściej zdobione, stają się istotnym elementem dekoracji.

 

Druga forma to mgiełki do wnętrz. Są to butelki z atomizerem, którego naciśnięcia sprawia, że perfumy się rozpylają. Co prawda ta forma wymaga ręcznej aplikacji, natomiast plusem jest to, że zapach nie jest przypisany do jednego miejsca – czyli możemy aromatyzować powietrze w różnych pomieszczeniach.

 

Często producenci domowych perfum równocześnie oferują ten sam zapach w obu formach, dzięki czemu równocześnie trafiają w różne preferencje klientów.

 

Produkcja private label

 

Jako producent marek własnych oferujemy produkcję obu form domowych perfum – zarówno w postaci dyfuzorów zapachowych jak i mgiełek. Oczywiście na etykiecie widnieje marka Klienta. Projekt, tak jak w przypadku perfum do ciała, może być w pełni zindywidualizowy – do wyboru mamy ponad gotowych zapachów i drugie tyle komponentów opakowaniowych.

Oczywiście dostarczamy pełną dokumentację produktu, aby Klient dostał produkt gotowy do sprzedaży.

 

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i chcesz stworzyć zapach do wnętrz pod własną marka – po prostu napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.