Producent perfum – perfumy z brokatem

13-04-2021
11:28
Mikołaj Buczyński

Perfumy z brokatem? To jak najbardziej możliwe. Wypracowaliśmy optymalne rozwiązania – spełniające wymogi bezpieczeństwa i jakościowe.

 

Jako producent perfum pod marką własną dbamy o to, aby nasi klienci mogli oferować produkty topowej jakości. W dzisiejszych czasach jednak najwyższa jakość nie wystarcza. Sklepowe, drogeryjne półki uginają się pod coraz to nowszymi propozycjami perfum. Tym samym cały czas szukamy rozwiązań, które pomogą wyróżnić produkt i zachwycą finalnego nabywcę.

 

Perfumy z brokatem – główne wyzwania

 

Perfumy z brokatem to niezbyt częsty widok, jednak są na rynku oferowane takie produkty. Niższa popularność z pewnością jest spowodowana dwoma kwestiami. Po pierwsze – brokat jest elementem wizualnym, wpływającym na postrzeganie produktu, a nawet marki. Tym samym producent (czy też oferent marki własnej) musi mieć pewność, że brokat będzie po prostu pasował do danego produktu i wpłynie na zainteresowanie oraz satysfakcję grupy docelowej.

 

Druga kwestia – dodanie brokatu do wody toaletowej czy perfumowanej to teoretycznie nie taka prosta sprawa. Dla producentów wyzwanie stanowią często trzy rzeczy:

  • należy tak zaprojektować produkt, aby rurka atomizera się nie zapychała. Na rynku można znaleźć wiele perfum, które po kilku psiknięciach po prostu się blokują;
  • brokat nie powinien opadać. Należy osiągnąć odpowiednią stabilność.
  • brokat i dodatkowe składniki stabilizujące muszą być bezpieczne i zgodne z prawodawstwem krajowym oraz Unii Europejskiej.

 

Odpowiednie rozwiązania w AromaPartners

 

Chwilę to trwało – musieliśmy przeanalizować składniki i formułę i dobrać odpowiednie atomizery, które nie będą się zacinać. Ponadto musieliśmy wypracować rozwiązanie, dzięki któremu brokat nie będzie opadał i będzie stabilny.

Następnie należało zrobić reprezentatywne badania dermatologiczne, stabilności i kompatybilności z opakowaniem.

 

Udało się. Teraz możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie stworzyć dla klientów perfumy z brokatem oraz o perłowej konsystencji. Produkt jest bezpieczny i spełnia wymogi jakościowe.

 

PS. W AromaPartners zawsze staramy się dać klientom wartość dodaną. W toku wielu współprac opracowywaliśmy innowacyjne rozwiązania oraz oferowaliśmy komponenty tworzone na zamówienie.