AromaPartners w prasie branżowej – o indywidualizacji marek własnych

24-10-2017
15:47
Mikołaj Buczyński

Czy produkując w private label  możemy stworzyć unikalny produkt? Naszym zdaniem jak najbardziej. Temat poruszyliśmy głębiej na łamach branżowego czasopisma „Świat Przemysłu Kosmetycznego”.

 

najnowszym wydaniu specjalistycznego kwartalnika „Świat Przemysłu Kosmetycznego”  (nr 3/2017) został opublikowany artykuł sygnowany logiem AromaPartners. Jesteśmy dumni i niezwykle cieszymy się, że czytelnicy będą mogli zapoznać się z prezentowaną przez nas wiedzą na łamach tak ważnego periodyka.

 

W artykule rozpatrujemy kwestie związane z indywidualizacją produktów pod marką własną. Oczywiście opieramy się na przykładzie perfum, jako że jest to materia, w której się specjalizujemy.

AromaPartners - "Świat Przemysłu Kosmetycznego"

Czego dowiaduje się czytelnik?

 

W artykule zostały rozpatrzone ważne kwestie dla branży private label:

  • czy marka własna może być unikatowa i wyróżniać się na rynku? ;
  •  jak można indywidualizować poszczególne elementy składowe perfum (między innymi butelkę, atomizer, nasadkę, kartonik)? ;
  • jakie są nowe zastosowania technologiczne pozwalające na stworzenie produktu według własnej idei, wyobraźni?

 

W artykule przytoczone zostały wypowiedzi osób reprezentujących dostawców komponentów do branży kosmetycznej. Również  zostały zamieszczone zdjęcia prezentujące  unikalne rozwiązania.

 

Artykuł został zamieszczony także na portalu wydawnictwa. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, wystarczy kliknąć w poniższy link:

Marki własne również pozwalają na indywidualizację – przykład perfum

 

Życzymy inspirującej lektury!

PS. Z uwagi na mnogość realizowanych projektów private label w ostatnim czasie zamieszczaliśmy mniej nowych treści. Bloga oczywiście cały czas prowadzimy – zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco.