Zdobienie butelek – nowe rozwiązania

31-05-2022
14:33
Mikołaj Buczyński

Dzięki zdobieniu można zmienić flakon perfumeryjny nie do poznania – spersonalizować i wyróżnić. Tym bardziej cieszymy się z wszelkich nowości na rynku, gdyż wiemy że mogą one zainteresować naszych Klientów. Poniżej przedstawiamy kilka nowych rozwiązań.

 

Chociaż już od dawna wiadomo, że jeżeli chodzi o zdobienie butelek, można robić praktycznie wszystko – od prostego sitodruku po metalizację czy druk 3D (wypukły). Co innego jest z dostępnością na rynku.

 

Malowanie butelek od środka – poszukiwania dostawcy

 

Długo szukaliśmy dostawcy, który mógłby zdobić flakony perfumeryjne od środka. Poprzez „mógłby” rozumiem nie tylko wykonanie czynności (np. malowanie), ale i zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi oraz oczywiście zapewnienie, że finalny produkt będzie bezpieczny dla użytkowników. A to ważne, ponieważ farba, która jest w tym wypadku w środku flakonu, ma bezpośrednią styczność z produktem, z którym pod żadnym pozorem nie może reagować.  A pamiętajmy, że perfumy mają przecież wysokie stężenie alkoholu.

 

Miło nam jednak ogłosić, że już mamy to rozwiązanie w ofercie. Przy okazji informujemy o kilku innych nowościach jak np.:

  • pokrycie butelki flokiem (bardzo atrakcyjne wizualnie, luksusowe rozwiązanie);
  • użycie specjalnej farby, która pękając i kurcząc się daje oryginalny efekt,
  • efekt kamienia;
  • efekt mrożenia formie strukturalnej.

 

Poniżej kilka zdjęć nowości (kliknij, aby powiększyć).

Jeżeli zainteresowały Cię powyższe zdobienia butelek i chciałbyś, aby były one zastosowane dla Twojej linii perfumeryjnej – wystarczy do nas napisać.

 

PS. Ostatnio wprowadziliśmy kolejną nowość tj. blaszki ozdobne do perfum. Kliknij i sprawdź.